(312) 434-3492

Uçkunların ve yürüyen haşerelerin neden olduğu salgın hastalıkların halk sağlığı açısından yarattığı tehlikeyi göz ardı etmek imkansızdır. Halkın bulaşıcı hastalıklardan korunması ve toplumun hayatını daha rahat bir hale getirebilmek için bu tür zararlılarla savaşım zorunludur. Amacımız Belediyelere, kamu kurum ve kuruluşlarına ve sağlık kurumlarına halk sağlığı zararlılarına (VEKTÖRLERE) karşı kullanılacak ilaç seçiminde yardımcı olmak, teknik destek sağlamak ve danışmanlık hizmetlerinde bulunmaktır.

27.01.2005 tarihinde çıkan BİYOSİDAL ÜRÜNLERİN KULLANIM USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİĞİN halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı biyosidal ürün kullanarak mücadele etmek isteyen gerçek ve tüzel kişilere ait işyerlerinin çalışma usûl ve esasları ile resmi kurum ve kuruluşların uygulama usul ve esaslarını belirlemektedir. Bu yönetmeliğin 5. Maddesine  göre Bakanlık tarafından uzman nezaretinde kullanılması şartıyla izin verilen; biyosidal ürün kullanarak zararlılar ile mücadele etmek isteyen gerçek ve tüzel kişilerin,  izin alması zorunludur.

MÜHENDİSLİK ALT YAPISI, İNSANİ BİRİKİM VE 15 YILLIK MESLEKİ TECRÜBEYİ, AKIL VE YÜREKLE, BİLGİ VE TEKNOLOJİ İLE DE HARMANLAYIP, YARADILMIŞLARIN EN MÜKEMMELİNE HİZMETLERİN EN MÜKEMMELİNİ SUNMAK İÇİN BURADAYIZ. VE YOL ARKADAŞLIĞINIZA TALİBİZ..